Sport

Zyrtare: Dortmundi e emëron trajner të ri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:05 - 22/05/18 |
mapo.al

Dortmundi ka zyrtarizuar Lucien Favren si trajner të ri të klubit.


Zvicerani ka nënshkruar kontratë që e mban në Gjermani deri më 30 qershor 2020.


Favre i bashkohet “Milionerëve” nga Nice, ndërsa më parë në Gjermani ka udhëhequr Hertan dhe Borussia Monchengladbachun.


 


 


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas