Sport

ZYRTARE: Milani zbulon dhuratën e parë, tifozët mund të ëndërrojnë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:56 - 06/07/19 |
ro ot

Milani ka prezantuar afrimin më të ri Theo Hernandez. Italianët e morën lojtarin nga Real Madridi për shifrën e 20 milionë eurove.


Emri i lojtarit të ri ishte bërë publik më herët, por kuqezinjtë e zyrtarizuan dhe në faqet e tyre. Një video interesante me efekte ku shfaqet spanjolli me bluzën e italianëve.


Ai do të vihet në dispozicion të trajnerit me fillimin e fazës përgatitore dhe për të kuqtë shihet si një afrim mjaft i goditur. 

1


Etiketa: , ,

Pas